Optinio signalo šaltinis OLS JJ-390A 1310nm/1550nm

Prekės kodas: 580953
Prekių liko nedaug !

Optinio signalo šaltinis OLS JJ-390A 1310nm/1550nm

JJT-390 serijos stabilizuotas optikos signalo šaltinis, pasižyminti dideliu lazerio šviesos šaltinio stabilumu, yra savarankiškai sukurtas instrumentas,kuris pasižymi pažangia valdymo technologija, dideliu našumu ir ypač mažos galios veikimu. Dirba su tviem Singlemode bangos ilgiais 1310nm ir 1550nm.Jis gali eksportuoti įvairius moduliavimo dažnius (CW,270HZ, 1KHZ, 2KHZ). Jis plačiai naudojamas optiniam ryšiui, optiniam matavimui, optiniam skaidulų patikrinimui ir pan.

Funkcijos:

1.Geras išėjimo galios stabilumas

2. Pasirenkamas automatinis išjungimas

3. Didelis LCD ekranas ir apšvietimas

4. Baterijos maitinimo indikatorius

Taikymas

1.Telecom priežiūra

2. CATV priežiūra

3. Optinio pluošto bandymų laboratorija

4.Optinės skaidulos jutikliai

Specifikacijos

Tipas: JJT-390A (1310/1550nm);

Emiterio tipas: FP-LD

Bangos ilgis (nm):1310/1550;

Optinė jungtis FC: (SC/ST gali būti neprivaloma)

Išėjimo galia (dBm):? -7/0dBm prie 1310/1550nm;

Išvesties stabilumas (dB): ±0,04@20?@15min

Moduliavimo dažniai: CW,2Hz@650nm;CW,270Hz,1KHz,2KHz@kiti

Optinės skaidulos tipas: SM

Maitinimas: AAA 1,5V (3 vnt baterijos)

Darbo laikas(h): 40val

Darbinė temperatūra: (?) -10~+50

Laikymo temperatūra: (?) -20~+70

Matmenys (mm): 125*65*29mm

Svoris (g): 160

Mes norime informuoti apie sumažintą prekės kainą.